Соғлиқни сақлаш вазирлигида IT-Med...
Суҳбат чоғида томонлар фаолият йўналишлари ҳамда амалга оширилаётган лойиҳалар ҳақида маълумот алмашишди, иккала компаниянинг муваффақиятли ютуқлари қайд этилди, шунингдек, икки томонлама ҳамкорлик имкониятлари муҳокама қилинди. Хусусан, 3-4 июнь кунлари Самарқандда бўлиб ўтадиган Соғлиқни сақлаш бўйича «Ўзбекистон-Россия» халқаро форумида “IT-Med” ва…
Ҳар йили 12 май – Халқаро ҳамширалар куни...
Барча ҳамшираларга машаққатли меҳнатлари, беморларга кўрсатаётган меҳр ва раҳмдилликлари, касбий маҳорат ва сабр-тоқат учун самимий миннатдорлик билдирамиз. Сизга мустаҳкам соғлиқ, касбий муваффақиятлар, фаровонлик ва беморларнинг ҳурмати тилаймиз!
Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлис...
Ушбу ташриф, 2021 йил июль ойида бошланган Сирдарё вилоятидаги тиббиёт муассасаларини рақамлаштириш бўйича синов лойиҳанинг жорий натижаларини мониторинг қилиш мақсадида амалга оширилди. Тадқиқот давомида иштирокчилар Сирдарё вилоятидаги бир қатор тиббиёт муассасаларида бўлиб, “Электрон поликлиника”, “Электрон шифохона”, “Имтиёзли йўлланма” тизимларининг ишлашини…
“IT-Med” жамоаси барча юртдошларимизни...
Ушбу байрам кунида биз Ватанимизни ҳимоя қилган мард ва жасур фаҳрийларимизни ёдга оламиз, кўрсатган қаҳрамонликлари ва ёруғ келажак учун уларга миннатдорлик билдирамиз. Сизларга мустаҳкам соғлик, оилавий тинчлик, улкан қувонч тилаб қоламиз. Юртимиз тинч, осмонимиз мусаффо бўлсин!
Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш...
М.Хадралиев 1983 йилда Тошкент шаҳрида туғилган. Тошкент солиқ коллежи ва Солиқ академиясини тамомлаган. 2007-2018 йилларда Давлат солиқ хизматида турли лавозимларда ишлаган. 2019-йилдан UZINFOCOM компаниясида лойиҳаларни бошқариш бўлимида фаолиятини давом эттирган. 2021-йилдан ахборот тизимларини лойиҳалаш бўлими бошлиғи лавозимида ишлаб келган.

В Министерстве здравоохранения состоялась...
В ходе беседы стороны обменялись информацией о реализованных и текущих проектах, отметили ряд успешных достижений обеих компаний, а также обсудили возможности двустороннего сотрудничества. В частности, была достигнута договорённость о подписании совместного меморандума между «IT-Med» и «Цифромед» на Международном форуме здравоохранения…
Ежегодно 12 мая во всём мире отмечается...
В этот день мы выражаем искреннюю благодарность всем медсёстрам за нелёгкий, но ценный труд, за доброту и милосердие, за профессионализм и терпение. Желаем вам крепкого здоровья, профессиональных успехов, благополучия и уважения пациентов!
Делегация из представителей...
Данный визит осуществлён в целях мониторинга текущих результатов пилотного проекта цифровизации медицинских учреждений Сырдарьи, запущенного в июле 2021 года. В ходе исследования участники посетили ряд медицинских учреждений Сырдарьинской области и провели оценку работы систем «Электронная поликлиника», «Электронная больница», «Электронный ордер»….
Компания “IT-Med” поздравляет всех...
В этот праздничный день мы вспоминаем героический подвиг людей, защищавших нашу Родину, благодарим уважаемых ветеранов за их мужество, отвагу и подаренное нам светлое будущее. Желаем крепкого здоровья, семейного благополучия, жизненных радостей. Пусть в нашей стране всегда царит мир!
Приказом министра здравоохранения...
М.Хадралиев родился в 1983 году в Ташкенте. Окончил Ташкентский налоговый колледж и Налоговую академию. С 2007 по 2018 год работал на различных должностях в органах Государственной Налоговой службы. С 2019 года продолжил свою трудовую деятельность в компании UZINFOCOM в отделе…